Kanopoloteam onthaalt de avond 4-daagse met spetterende demonstratie.

Donderdagavond 10 juni heeft het gemengde kanopoloteam van Rijnland de wandelaars van de avond 4-daagse getrakteerd op een spetterende demonstratie. Vanaf half acht op de slotdag van de vierdaagse trokken zo’n 1500 mensen van dit wandelevenement over de Dwarswatering brug richting de finish.
Deze plek was tijdelijk het trainingsveld van de kanopolo ploeg die hiermee veel bekijks had. Het snelle spel met de bal in combinatie met de hoge steun en ondersnijdingen zorgde bij het publiek van vooral de jeugd voor de veel gehoorde kreet VET!
Een kwartier later kwamen de vlakwater introductie cursisten ook nog langs zodat er een mooi kompleet plaatje van de Rijnlandse kano vereniging in het water lag. Het commentaar vanaf de brug was dan ook uiterst positief. Doel van de kanovereniging om juist voor de jeugd een sportief visite kaartje af te geven is hierbij behaald.
(ook geplaatst op Witte Weekblad Online), meer fotos staan op Picasa.
Peter Paul
Dit bericht is geplaatst in In het nieuws, Kanopolo, September. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>