Stremmingen Scheepvaart Oude Rijn – 29 maart tm 25 april

Vanwege werkzaamheden voor de verdiepte ligging van Rijksweg A4 is de Oude Rijn in 2010 een aantal keer gedeeltelijk of volledig gestremd voor scheepvaartverkeer. Er vinden bijvoorbeeld ontgravingswerkzaamheden plaats en er worden combiwanden in de Oude Rijn aangebracht. Volgens de huidige planning zijn de volgende stremmingen voorzien: maandag 15 t/m zondag 28 maart op werkdagen van 7.00u tot 19.00u en van maandag 29 maart t/m zondag 25 april volledige stremming. In de periode daarna worden ook nog (gedeeltelijke) stremmingen verwacht. De stremmingen worden via de scheepvaartberichten van de Provincie gecommuniceerd (zie ook www.waterkampioen.nl/ onder het kopje vaartberichten)..

Meer informatie
Als u vragen heeft over de verbreding van de A4 kunt u bellen naar de Centrale Informatielijn 0900 – 444 33 22. Om op de hoogte te blijven van de werkzaamheden, kunt u zich aanmelden voor de digitale nieuwsbrief die de aannemer namens Rijkswaterstaat uitgeeft door een e-mail te sturen naar: nieuwsbrief.A4BL@bamciviel.nl. Of kijk op: www.rijkswaterstaat.nl/A4 of de website van uw gemeente.

Dit bericht is geplaatst in April. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>